Windykacja należności

Nasz zespół to specjaliści od windykacji z prawie 10 letnim stażem, którą swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali w największych firmach windykacyjnych w kraju o zasięgu międzynarodowym.
W skład naszych działań windykacyjnych wchodzi:

Windykacja Polubowna

Zajmujemy się windykacją już od etapu polubownego, gdzie bez ingerencji sądu czy komornika dążymy do zawarcia z dłużnikiem porozumienia, by wierzyciel jak najszybciej odzyskał swoje środki. Wykorzystując przy tym wypracowane przez lata sposoby na odzyskanie długu w taki sposób, by zachować dobre relacje naszych Klientów z kontrahentami.

Windykacja sądowa i egzekucyjna

Reprezentujemy wierzycieli na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego. Wykorzystując wszelkie dostępne prawne możliwości uzyskujemy dla Wierzycieli spłaty należności od dłużników.

Zakup wierzytelności

Obok windykacji zleconych przez Klientów zajmujemy się zakupem wierzytelności od przedsiębiorców. Dokonujemy analiz pakietów wierzytelności, ale także indywidulanych spraw przedstawiając ofertę zakupu dla wierzycieli. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwala na zakup wierzytelności, co powoduje szybsze uzyskanie środków za zobowiązania.